Location : Home > B > BFC236961183
BFC236961183
Share on FacebookShare on Facebook
BFC236961183 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC236961183 CAP FILM 18NF 10 630VDC RAD 679000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC236961183 CAP FILM 18NF 10 630VDC RAD 689000 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-3-82-22-90 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD