Location : Home > B > BFC236956272
BFC236956272
Share on FacebookShare on Facebook
BFC236956272 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC236956272 CAP FILM 2.7NF 5 400VDC RAD 1446800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC236956272 CAP FILM 2.7NF 5 400VDC RAD 798800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0800514:W Cables, Wires - Management Markers TERM BLOCK MARKER
MCRI-BS Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories BASE SPLICE - IVORY
MCRI-BS IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MCRI-BS NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
170-80250 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 25MM BRAIDED SLEEVING 10M