Location : Home > B > BFC236869123
BFC236869123
Share on FacebookShare on Facebook
BFC236869123 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC236869123 CAP FILM 12NF 5 630VDC RAD 1211400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC236869123 CAP FILM 12NF 5 630VDC RAD 805100 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MT1D-Q Cables, Wires - Management Markers TAG MRKR METAL CIRCLE 1"