Location : Home > B > BFC236865683
BFC236865683
Share on FacebookShare on Facebook
BFC236865683 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC236865683 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC236865683 CAP FILM 68NF 10 630VDC RAD 1312600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC236865683 CAP FILM 68NF 10 630VDC RAD 677600 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0648001505 Cables, Wires - Management Markers CONDUCTOR MARKERS, LXW: 3 X 4 MM