Location : Home > B > BFC236851153
BFC236851153
Share on FacebookShare on Facebook
BFC236851153 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC236851153 CAP FILM 15NF 10 400VDC RAD 1305600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC236851153 CAP FILM 15NF 10 400VDC RAD 678600 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS80E821MDNASQPX Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H