Location : Home > B > BFC236847823
BFC236847823
Share on FacebookShare on Facebook
BFC236847823 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC236847823 CAP FILM 82NF 5 250VDC RAD 1348000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC236847823 CAP FILM 82NF 5 250VDC RAD 700000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940261 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips GRIP OFFSET EYE 1.5-1.74" 18"