Location : Home > B > BFC236756153
BFC236756153
Share on FacebookShare on Facebook
BFC236756153 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC236756153 CAP FILM 15NF 5 400VDC RAD 1338300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC236756153 CAP FILM 15NF 5 400VDC RAD 703300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860080375019 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1000UF 20% 16V T/H