Location : Home > B > BFC236623393
BFC236623393
Share on FacebookShare on Facebook
BFC236623393 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC236623393 CAP FILM 39NF 10 100VDC RAD 1259500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC236623393 CAP FILM 39NF 10 100VDC RAD 603500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875115152006 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V SMD