Location : Home > B > BFC236613105
BFC236613105
Share on FacebookShare on Facebook
BFC236613105 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC236613105 CAP FILM 1UF 10 63VDC RAD 1423200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC236613105 CAP FILM 1UF 10 63VDC RAD 777900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC236613105 Film Capacitors 1uF 10 63volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd