Location : Home > B > BFC236552392
BFC236552392
Share on FacebookShare on Facebook
BFC236552392 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC236552392 CAP FILM 3.9NF 5 400VDC RAD 1321400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC236552392 CAP FILM 3.9NF 5 400VDC RAD 606100 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-1-9036-22 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD