Location : Home > B > BFC233912335
BFC233912335
Share on FacebookShare on Facebook
BFC233912335 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC233912335 CAP FILM 3.3UF 10 310VAC RAD 1513100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC233912335 CAP FILM 3.3UF 10 310VAC RAD 878100 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300950293 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips CABLE PULL GRIP FLEX 1.524M
SO63-5-55-20-9 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD