Location : Home > B > BFC233911824
BFC233911824
Share on FacebookShare on Facebook
BFC233911824 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC233911824 CAP FILM 820NF 10 310VAC RAD 1220100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC233911824 CAP FILM 820NF 10 310VAC RAD 591100 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03029 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 1" POLY BRAIDED SLEEVING