Location : Home > B > BFC233911224
BFC233911224
Share on FacebookShare on Facebook
BFC233911224 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC233911224 CAP FILM 220NF 10 310VAC RAD 774300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC233911224 CAP FILM 220NF 10 310VAC RAD 1430300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
865060543005 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 47 UF 20% 35 V