Location : Home > B > BFC233864184
BFC233864184
Share on FacebookShare on Facebook
BFC233864184 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC233864184 CAP FILM 0.18 UF 20 300 VAC RAD 1411800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC233864184 CAP FILM 0.18 UF 20 300 VAC RAD 782800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03109 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 1" PLENUM RATED SLEEVING