Location : Home > B > BFC233862184
BFC233862184
Share on FacebookShare on Facebook
BFC233862184 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC233862184 CAP FILM 0.18 UF 20 300 VAC RAD 1522800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC233862184 CAP FILM 0.18 UF 20 300 VAC RAD 893800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03055 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving 3/4" ALUM FIBERGLASS SLVNG
RS80G561MDNASQPX Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H