Location : Home > B > BFC233861104
BFC233861104
Share on FacebookShare on Facebook
BFC233861104 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC233861104 CAP FILM 0.1 UF 10 300 VAC RAD 1229600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC233861104 CAP FILM 0.1 UF 10 300 VAC RAD 584300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC233861104 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
WGTBS8EZ Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories BRACKET, TRAPEZE, 8", WYR-GRID