Location : Home > B > BFC233843106
BFC233843106
Share on FacebookShare on Facebook
BFC233843106 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC233843106 Film Capacitors 10uF 10 305volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC233843106 CAP FILM 10 UF 10 305 VAC 5 RAD 1421300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC233843106 CAP FILM 10 UF 10 305 VAC 5 RAD 794300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC233843106 CAP FILM 10 UF 10 305 VAC 5 RAD 699100 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited