Location : Home > B > BFC233823474
BFC233823474
Share on FacebookShare on Facebook
BFC233823474 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC233823474 CAP FILM 470NF 20 310VAC RAD 1324000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC233823474 CAP FILM 470NF 20 310VAC RAD 695000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940240 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips GRIP SINGLE EYE 1.5-1.74" 18"