Location : Home > B > BFC233624473
BFC233624473
Share on FacebookShare on Facebook
BFC233624473 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC233624473 CAP FILM 47 NF 10 310VAC RADIAL 1334200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC233624473 CAP FILM 47 NF 10 310VAC RADIAL 699200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-3-55-24-5 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD