Location : Home > B > BFC230353154
BFC230353154
Share on FacebookShare on Facebook
BFC230353154 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC230353154 CAP FILM 0.15 UF 10 400 VDC RAD 497800 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC230353154 CAP FILM 0.15 UF 10 400 VDC RAD 497800 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SW45 BK005 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving SPIRAL WRAP UV POLY 1" X 100'