Location : Home > B > BFC230352105
BFC230352105
Share on FacebookShare on Facebook
BFC230352105 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC230352105 CAP FILM 1.0 UF 5 400 VDC RADIA 693200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC230352105 Film Capacitors 1uF 5 400volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
BFC230352105 CAP FILM 1.0 UF 5 400 VDC RADIA 1353200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC230352105 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk