Location : Home > B > BFC230347185
BFC230347185
Share on FacebookShare on Facebook
BFC230347185 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC230347185 CAP FILM 1.8 UF 10 250 VDC RADI 1326300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC230347185 CAP FILM 1.8 UF 10 250 VDC RADI 678300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC230347185 Film Capacitors 1.8uF 10 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
BFC230347185 Film Capacitors 1.8uF 10 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com