Location : Home > B > BFC230343565
BFC230343565
Share on FacebookShare on Facebook
BFC230343565 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC230343565 CAP FILM 5.6 UF 10 250 VDC RADI 1344400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC230343565 CAP FILM 5.6 UF 10 250 VDC RADI 696400 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC230343565 Film Capacitors 5.6uF 10 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com