Location : Home > B > BFC230343225
BFC230343225
Share on FacebookShare on Facebook
BFC230343225 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC230343225 Film Capacitors 2.2uF 10 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC230343225 CAP FILM 2.2 UF 10 250 VDC RADI 1439600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC230343225 CAP FILM 2.2 UF 10 250 VDC RADI 791600 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com