Location : Home > B > BFC230342125
BFC230342125
Share on FacebookShare on Facebook
BFC230342125 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC230342125 Film Capacitors 1.2uF 5 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC230342125 CAP FILM 1.2 UF 5 250 VDC RADIA 1528800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC230342125 CAP FILM 1.2 UF 5 250 VDC RADIA 901800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC230342125 Film Capacitors 1.2uF 5 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd