Location : Home > B > BFC230341275
BFC230341275
Share on FacebookShare on Facebook
BFC230341275 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC230341275 CAP FILM 2.7 UF 10 250 VDC RADI 1214600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC230341275 CAP FILM 2.7 UF 10 250 VDC RADI 585600 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC230341275 Film Capacitors 2.7uF 10 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com