Location : Home > B > BFA.2V.100.NAZ
BFA.2V.100.NAZ
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DTS26W19-35SE Connectors, Interconnects Circular Connectors 66 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
3-5748389-5 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
C48-16R22-12S-102 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
CTVS07RF-15-97PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
MTC100-JA2-P11 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount I/O CONN
LJT06RE-15-35PB-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 37C 37#22D PIN WALL RECP
KJB7T19W32PCL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 32 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
97-3107A18-16S-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 1C 1#12 SKT PLUG
316-87-157-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 57 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-368587-6 IC 55970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EW05625200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
EW05625200J0G Amphenol FCI 147520 2016+ 1016 TB SOC WF PCB/UP Unitronix Electronics Limited
EW05625200J0G IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
10114831-11113LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle Gold
10114831-11113LF Amphenol FCI 157360 2016+ WTB 1.25 WAFER 90 DIP Unitronix Electronics Limited
10114831-11113LF IC 59960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-10-103-00-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
351-10-103-00-004101 IC 56160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-10-103-00-004101 Preci-Dip 156930 2016+ CONN HDR 3POS 0.100 T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
351-10-103-00-004101 Preci-Dip 278690 2016+ CONN HDR 3POS 0.100 T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09-50-7241 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 24 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)