Location : Home > B > BF014G0682K
BF014G0682K
Share on FacebookShare on Facebook
BF014G0682K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BF014G0682K CAP FILM 6800PF 250VDC RADIAL 681900 AVX Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BF014G0682K CAP FILM 6800PF 250VDC RADIAL 1325100 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BF014G0682K CAP FILM 6800PF 250VDC RADIAL 677100 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BF014G0682K CAP POLYFILM BOX 6800PF 250V 10 80,000 AVX Corporation 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd