Location : Home > B > BF014G0333K--
BF014G0333K--
Share on FacebookShare on Facebook
BF014G0333K-- distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BF014G0333K-- CAP FILM 0.033UF 250VDC RADIAL 593700 AVX Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BF014G0333K-- CAP FILM 0.033UF 250VDC RADIAL 1236900 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BF014G0333K-- CAP FILM 0.033UF 250VDC RADIAL 588900 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940376 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips SPLIT ROD DBL EYE 1.5-1.74" 18"