Location : Home > B > BF014D0473K
BF014D0473K
Share on FacebookShare on Facebook
BF014D0473K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BF014D0473K CAP POLYFILM BOX .047UF 63V 10 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BF014D0473K CAP FILM 0.047UF 63VDC RADIAL 686700 AVX Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BF014D0473K RoHS Compliant 39354 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor