Location : Home > B > BF014D0153K
BF014D0153K
Share on FacebookShare on Facebook
BF014D0153K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BF014D0153K CAP FILM 0.015UF 63VDC RADIAL 484300 AVX Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BF014D0153K RoHS Compliant 39984 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BF014D0153K CAP FILM 0.015UF 63VDC RADIAL 1224800 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
181-00262 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories WIRING DUCT COVER 2.5"