Location : Home > B > BF014D0104J
BF014D0104J
Share on FacebookShare on Facebook
BF014D0104J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BF014D0104J CAP FILM 0.1UF 63VDC RADIAL 689700 AVX Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875105142001 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD