Location : Home > B > BEL1SSL20052CN
BEL1SSL20052CN
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2M803-004-02NF12-201SN Connectors, Interconnects Circular Connectors M803 12C MIXED SKT RECP THRD
M83723/71W24616-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 61 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
87191-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN SOCKET 28-30AWG TIN CRIMP
172-015-202R011 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line); Panel Mount Solder Cup
JTG06RP10-5P Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 5C 5#20 PIN GRND PLUG
112-036-113-001 Connectors, Interconnects D-Shaped Connectors - Centronics 36 Position Plug Connector SCSI Through Hole, Right Angle Solder
DF1B-28DEP-2.5RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 28 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm)
DF1B-28DEP-2.5RC Electronics 25749 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DF1B-28DEP-2.5RC NEW 97510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3110-08-001-13-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
3110-08-001-13-00 CNC Tech 157730 2016+ CONN IDC HEADER 0.079 8 POS Unitronix Electronics Limited
3110-08-001-13-00 CNC Tech 278370 2016+ CONN IDC HEADER 0.079 8 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3110-08-001-13-00 IC 57980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1007028:0001 Distributor 162530 17+RoHS Microtranik Components,Inc. info@microtranik.com
1007028:0001 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
499-10-204-10-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
499-10-204-10-009101 Preci-Dip 157080 2016+ CONN HDR 4POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
499-10-204-10-009101 Preci-Dip 278990 2016+ CONN HDR 4POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1700079 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories PITCH SPACER TERM BLOCK
1700079 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1700079 N/A 258 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
0791077008 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
ELVA16500 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
ELVA16500 Amphenol PCD 147070 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
ELVA16500 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELVA16500 NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1775082001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1775082001 Weidmuller 147030 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1775082001 Weidmuller 278570 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1038090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1038090000 Weidmuller 147050 2016+ CONN HEADER 7POS 3.81MM ORANGE Unitronix Electronics Limited
1038090000 Weidmuller 297930 2016+ CONN HEADER 7POS 3.81MM ORANGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
890-80-019-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
890-80-019-10-004101 Preci-Dip 147880 2016+ CONN HDR 19POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-80-019-10-004101 Preci-Dip 288610 2016+ CONN HDR 19POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-87-014-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-014-10-001101 Preci-Dip 147890 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-014-10-001101 Preci-Dip 298490 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1842580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole