Location : Home > B > BAT30-09P6FILM
BAT30-09P6FILM
Share on FacebookShare on Facebook
BAT30-09P6FILM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BAT30-09P6FILM DIODE SCHOTTKY 30V SOT-666 8000 STMicroelectronics (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BAT30-09P6FILM 12064 ST MICROELECTRONICS SEMI 11+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
501KCH-ADAG Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 32kHz ~ 100MHz LVCMOS CMEMS? Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 8.9mA Enable/Disable
501KCH-ADAG IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
501KCH-ADAG Silicon Labs 139480 NEW RoHS OSC PROG 2.5V 1.3NS 20PPM 2X2.5 FindCores Electronics Inc.
501KCH-ADAG Silicon Labs 57129 2015+ OSC PROG 2.5V 1.3NS 20PPM 2X2.5 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
501KCH-ADAG Silicon Labs 98910 2015+ OSC PROG 2.5V 1.3NS 20PPM 2X2.5 RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SIT9002AC-13N33SO Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 220MHz LVPECL MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 84mA Standby
590WB-DDG Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 525MHz ~ 810MHz CML XO (Standard) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 110mA Enable/Disable
590WB-DDG IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
590WB-DDG Silicon Labs 139350 NEW RoHS OSC PROG 1.8V CML LOW 25PPM FindCores Electronics Inc.
590WB-DDG Silicon Labs 56999 2015+ OSC PROG 1.8V CML LOW 25PPM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
590WB-DDG Silicon Labs 98010 2015+ OSC PROG 1.8V CML LOW 25PPM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SC3BH05F Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers BRIDGE RECT 3A 50V