Location : Home > B > BAT30-09P6FILM
BAT30-09P6FILM
Share on FacebookShare on Facebook
BAT30-09P6FILM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BAT30-09P6FILM DIODE SCHOTTKY 30V SOT-666 8000 STMicroelectronics (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BAT30-09P6FILM 12064 ST MICROELECTRONICS SEMI 11+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-93-158-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
T38461-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38461-10-0 IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38461-10-0 NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325018-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325018-20-0 IC 60040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1014320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1014320000 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1014320000 Weidmuller 157490 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1014320000 Weidmuller 297390 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022121102 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Gold
5436047 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5436047 Phoenix Contact 157770 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5436047 Phoenix Contact 298150 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015249184 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
0015249184 . 1960 NULL msn:alitar@waltech-ic.com Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
1837790000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole