Location : Home > B > BAS70T-TP
BAS70T-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BAS70T-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BAS70T-TP ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BAS70T-TP DIODE SCHOTTKY 70V 150MW SOT-523 8000 Micro Commercial Co (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SIT9003AI-2-25EB Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 110MHz LVCMOS, LVTTL MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 4.1mA Enable/Disable
SIT9003AI-2-25EB IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT9003AI-2-25EB SiTIME 139610 NEW RoHS OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-2-25EB SiTIME 57259 2015+ OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-2-25EB SiTIME 97470 2015+ OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V RENXIM Electronics Co.,Ltd.
JANTXV1N984D-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 91V 500MW DO35
JANTXV1N984D-1 MICROSEMI 10000 2013+ Silicon 500 mW Zener Diodes WLParts Electronics ltd
JANTXV1N984D-1 MICROSEMI 2000 2013+ Silicon 500 mW Zener Diodes Protec Engineering (S) Pte Ltd
1N3529A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 500MW DO35
1N3529A 09+ 10+ 86000 best price Guoyu Technologies ltd.,
1N3529A MICROSEMI 10000 2013+ ZENER VOLTAGE REGULATOR DIODE WLParts Electronics ltd
1N3529A MICROSEMI 2000 2013+ ZENER VOLTAGE REGULATOR DIODE Protec Engineering (S) Pte Ltd
SMBZ5927B-M3/52 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12V 550MW DO214AA
SMBZ5927B-M3/52 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBZ5927B-M3/52 NEW 97690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PZU9.1B1,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 310MW SOD323F
PZU9.1B1,115 568749 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
PZU9.1B1,115 568749 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
PZU9.1B1,115 568749 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
PZU9.1B1,115 25649 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
MBR1645G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 45V 16A TO220-2
MBR1645G ON 19023 14-15+ TO220AC Nego IC Co.Doris@negoic.com
MBR1645G ON Semiconductor 8000 2012+ DIODE SCHOTTKY 45V 16A TO220AC Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MBR1645G IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBR2X050A080 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE SCHOTTKY 80V 50A SOT227
C391PN Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs THYRISTOR DSC 1800V 490A TO200AC
C391PN 38715 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
C391PN IC 38491 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
FMBM5551_SB16001 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Arrays TRANS NPN 160V 0.6A SSOT-6