Location : Home > B > BAS40LT3G
BAS40LT3G
Share on FacebookShare on Facebook
BAS40LT3G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BAS40LT3G Schottky Diodes & Rectifiers 40V EX FAST SWCH SPD 80,000 ON Semiconductor 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4734AE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 1W DO204AL
1N4734AE3/TR13 IC 57580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK60506230J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK60506230J0G Amphenol FCI 147220 2016+ CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.394 Unitronix Electronics Limited
YK60506230J0G IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK60506230J0G NEW 97530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-141 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
10-141 985765 13+ fenyang electronics co.,ltd
10-141 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
ATB95Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Yellow 4/0-2 AWG
ATB95Y Amphenol PCD 147590 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 25MM YELLOW Unitronix Electronics Limited
ATB95Y Amphenol PCD 288010 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 25MM YELLOW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3211919 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 10-24 AWG
3211919 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211919 Phoenix Contact 146970 2016+ CONN TERM BLOCK W/DIODE 6.2MM Unitronix Electronics Limited
3211919 Phoenix Contact 287970 2016+ CONN TERM BLOCK W/DIODE 6.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1971798 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1971798 IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1971798 N/A 44 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1971798 Phoenix Contact 157370 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1971798 Phoenix Contact 298850 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TJ17318300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ17318300J0G Amphenol FCI 157260 2016+ 381 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
TJ17318300J0G IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ17318300J0G NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VW14103000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VW14103000J0G Amphenol FCI 157570 2016+ 350 TB SPRING PLUG Unitronix Electronics Limited
VW14103000J0G IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VW14103000J0G NEW 98150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1599200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 9 Position Terminal Block Header, Male Pins Orange Screw Mount - Front Flange
1599200000 Weidmuller 147880 2016+ CONN THRU-PNL W/LATCH 9POS FL OG Unitronix Electronics Limited
1599200000 Weidmuller 288450 2016+ CONN THRU-PNL W/LATCH 9POS FL OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1788253 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 16 Position Terminal Block Green Plug Connection - Ganged 42.5mm
1788253 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1788253 Phoenix Contact 287530 2016+ PLUG TERM BLOCK 16POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546073-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 22 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
2-1546073-2 TE Connectivity AMP Connectors 298670 2016+ TERM BLK TOP ENTRY 22POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com