Location : Home > B > BACC63CB14-4P6
BACC63CB14-4P6
BACC63BV22B12P7 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
66226-212 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 14 Position FFC Connector Header 0.100" (2.54mm) Free Hanging (In-Line)