Location : Home > B > BACC63BV22F55S7
BACC63BV22F55S7
DJT16E23-53HC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 53 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
2M801-009-07M16-12SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 12C 12#16 SKT RECP OM
CTVS06RF-15-15JE Connectors, Interconnects Circular Connectors 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
3560-16SR1 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RECEPTACLE 16 POS REV SMD
1-640443-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 13POS 28AWG MTA100
AFD58-20-41SY-6117 Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
0678007105 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors HIGHSPEED CONN 1.27 VERT DIP
BACC63BV14F12P9H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 12 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange Shielded
FCE17A15PB600 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
1-1546940-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
6-917981-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Plug Gray 0.118" (3.00mm)
6-917981-6 Electronics 26669 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
6-917981-6 IC 38972 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
6-917981-6 STOCK 45490 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1724470002 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole Tin
1724470002 Molex, LLC 157370 2016+ MINIFITJR VERT HDR WPEGS 2CKT GL Unitronix Electronics Limited
5-1418363-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 39 POS TAB 2.8X0.8 HEADER CODE
5-1418363-3 IC 56610 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-1418363-3 N/A 4 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
5-1418363-3 TE Connectivity AMP Connectors 157810 2016+ 39 POS TAB 2.8X0.8 HEADER CODE Unitronix Electronics Limited
5-1418363-3 TE Connectivity AMP Connectors 288450 2016+ 39 POS TAB 2.8X0.8 HEADER CODE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022287220 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
325223-06-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws