Location : Home > B > BACC63BV20F41P9
BACC63BV20F41P9
MRJ548501 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C VERT UNSHLD
DJT16F17-35SC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 55 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
1605631 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Socket Contact 16-18 AWG Size 2.0mm Crimp Gold
KJB6T23G35AC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings KJB 100C 100#22D PIN PLUG
432101-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432101-24-0 IC 59870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GBSAX-26 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
GBSAX-26 Curtis Industries 147650 2016+ CONN BARRIER STRP 26CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GBSAX-26 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GBSAX-26 NEW 87330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1208690000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1208690000 Weidmuller 157520 2016+ SL 5.08/20/90B 3.2 SN BK BX Unitronix Electronics Limited
2029195-4 IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0382500423 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325108-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate