Location : Home > B > BACC63BV18F14P7H
BACC63BV18F14P7H
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3-1734577-4 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C VERT SHIELDED
MS3471W24-61AW Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 61 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
RJSAE538002 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
LD37P33E4GX00LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB R/A STB 37 PIN
2M805-001-16NF12-5SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 5C 5#16 SKT PLUG OM
AIB6UHST4-20-22SC-025-RDS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 6C 3#16 3#8 SKT PLUG
DJT10F21-35PB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 79 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
97-3101A28-6S Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#4 SKT RECP
97-3106B28-18PY Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 12C 12#16 PIN PLUG
10051922-2810E9LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 28 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
433603-27-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 27 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433603-27-0 IC 60070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
350-10-102-00-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
350-10-102-00-012101 Preci-Dip 157340 2016+ CONN HDR 2POS 0.070 T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-102-00-012101 Preci-Dip 299210 2016+ CONN HDR 2POS 0.070 T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2822365-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Gray 0.197" (5.00mm)
2134057-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.063" (1.60mm)
2134057-1 IC 57240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387290544 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws