Location : Home > B > BACC63BV12F12P8
BACC63BV12F12P8
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D38999/26FG41PD Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
KPT08E20-39P Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
KPT01F14-12PX Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
97-3108A20-24SZ-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 4C 2#16, 2#8 SKT PLUG
TVPS02RF17-99S Connectors, Interconnects Circular Connectors 23 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
GTC030RV14S-5P-A24 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 5C 5#16S PIN RECP BOX RM
241A25210X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15P M LC FILT .370 R/A
09676158775 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
MS3121E14-12PF0 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 12 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
85100R2016S50 Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
66226-216 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 12 Position FFC Connector Header 0.100" (2.54mm) Free Hanging (In-Line)