Location : Home > B > BACC45FT10-20P10
BACC45FT10-20P10
1619891 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
5-1106056-3 Connectors, Interconnects Heavy Duty Connectors - Accessories BS.29.MS
CA20COME28-22SWBF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
VN01 025 0035 5 Connectors, Interconnects Heavy Duty Connectors - Contacts PIN CONTACT 100 PCS
M52-5000345 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Receptacle Connector Gold 0.050" (1.27mm) Through Hole
CA3106F16-9S Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
88623-000CA Connectors, Interconnects Memory Connectors - PC Card Sockets 68 Position Card Connector PCMCIA - Type I, II, III Through Hole, Right Angle Gold
10124677-0301013LF Connectors, Interconnects Memory Connectors - Inline Module Sockets AIRMAX
CA3106F14S-9SA71 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
0014563204 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN IDC 20POS 2.54MM 24AWG GOLD