Location : Home > B > BACC45FS22-19S6H
BACC45FS22-19S6H
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CTVPS00RF-17-2PE Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
D38999/26FJ43BN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 43 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
D37P91C4GV00LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Press-Fit
BACC45FM18-11P6H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
1735777-2 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors SERIAL ATA & SERIAL ATTACHED SCS
174-E50-213R141 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
P-1312-CTA(52) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 12POS PLUG
MTCPQKT1P2SGCC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount I/O CONN
M24308/2-347F Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
97-3107B20-3PZ-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#12 PIN PLUG
T38052-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38052-26-0 IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38052-26-0 NEW 98130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395373319 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)