Location : Home > B > BACC45FS22-12SH
BACC45FS22-12SH
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
L77HDC62SOL2 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
RJE72-188-1401 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
DJT16F13-4HC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 4 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
LJT07RE-25-61SA-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 61C 61#20 SKT RECP
MTCPQKT1P2SFDB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount I/O CONN
T38143-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38143-24-0 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38143-24-0 NEW 98970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395173818 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1546979-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0391001305 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.472" (12.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
383-10-103-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER WIRE WRAP 2.54MM
383-10-103-00-001101 IC 56410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
383-10-103-00-001101 Preci-Dip 147750 2016+ HEADER WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
383-10-103-00-001101 Preci-Dip 278450 2016+ HEADER WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com