Location : Home > B > BACC45FS22-12P10
BACC45FS22-12P10
97-3106A28-3P-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#8 PIN PLUG
DCMAM37P-FO Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 37 M CRIMP F0 ZINC
UTG11823PH Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 23 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
GTS06F-24-6P Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
180-026-213R031 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
10054365-182110ELF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 18 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
OSTEM117152 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTEM117152 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTEM117152 NEW 98690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTEM117152 On Shore Technology Inc. 157120 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 225DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
CFTQ-15 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
CFTQ-15 Curtis Industries 147660 2016+ CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CFTQ-15 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CFTQ-15 NEW 88510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GFTAX-24 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
GFTAX-24 Curtis Industries 147120 2016+ CONN BARRIER STRP 24CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GFTAX-24 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GFTAX-24 NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1051016:0151 Factory 12000 2012+ smd Obama Resources Group
1051016:0151 Phoenix Contact 157250 2016+ ZACK STRIP 10-SECTION WHITE Unitronix Electronics Limited
0395033018 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
EM14515200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 45¡ã Free Hanging (In-Line)
EM14515200J0G Amphenol FCI 147290 2016+ 508 TB PLUGGABLE PLUG WF Unitronix Electronics Limited
EM14515200J0G IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EM14515200J0G NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-146282-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
1-146282-0 Electronics 27680 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-146282-0 IC 36902 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1-146282-0 IC 57180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-87-164-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-87-164-10-003101 IC 59820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-87-164-10-003101 Preci-Dip 157370 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
399-87-164-10-003101 Preci-Dip 298710 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-009-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-87-009-30-002101 Preci-Dip 147230 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-009-30-002101 Preci-Dip 297910 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com