Location : Home > B > BACC45FS18-14S9
BACC45FS18-14S9
RJHSEE084A1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD
DF1B-R24 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN SOCKET IDC 24AWG TIN
10-40450-12 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories 12 12S GASKET FRTMT PLAIN
PT00CGMSS3-14-19P-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 19C 19#20 PIN RECP
MS3472W20-39S Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
SLD14R-1LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 14 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle
CN0967C20G25P7Y240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 25 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
DBUE25PTIFO Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 25 M CRIMP F0 CLIN TIN
0526101871 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 18 Position Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
224-0007-004 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact Size 8 Crimp Gold
031-8520-000 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Socket Contact 4 AWG Size 4 Crimp Silver