Location : Home > B > BACC45FN20A39S
BACC45FN20A39S
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA08COME10SL-3SBF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
TVP00DT-13-32PA-P3 Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
CIR020R-32-6S-F80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 23 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
97-3107B28-11SX-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 22C 18#16, 4#12 SKT PLUG
MS27467T25B4H Connectors, Interconnects Circular Connectors 56 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
FMS.1M.305.XLM Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
AIT6UWHBSB2-14S-6SS Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 6C 6#16S SKT PLUG
97-3100A16S-6PW Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#16S PIN RECP
TVS06RF-17-8PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
GTC06F14S-5P-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 5C 5#16S PIN PLUG
AFD50-16-26PW-6117 Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
0525591633 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 16 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount