Location : Home > B > BACC15BFB
BACC15BFB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8-1393480-1 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D-SUB SOLDER METAL BR
97-3106B28-10PY-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 7C 7#12 PIN PLUG
CA3106E32-7SB01 Connectors, Interconnects Circular Connectors 35 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
HIF6H-40D-1.27R Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN
HIF6H-40D-1.27R Hirose Electric Co Ltd 147890 2016+ CONN Unitronix Electronics Limited
HIF6H-40D-1.27R IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HIF6H-40D-1.27R NEW 98190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CTVPS00RF-9-35BD Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 6C 6#22D SKT RECP
FCE17-E09PM-250 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
GTC00AF20-18PW Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 9C 3#12 6#16 PIN RECP WALL
KJB7T19W35SNL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 66 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
1782187 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1782187 Phoenix Contact 156960 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1782187 Phoenix Contact 277710 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-796985-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
9-796985-3 IC 56380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-796985-3 Electronics 25059 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9-796985-3 Electronics 25059 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1052015:0381 IC 57830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1052015:0381 Phoenix Contact 156960 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
M20-9701346 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
M20-9701346 Harwin Inc. 157620 2016+ 13+13 DIL HORIZ PIN HDR Unitronix Electronics Limited
M20-9701346 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-9701346 NEW 78170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387790111 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks CB BTS WW 11B 10 ASY
3208676 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories FLANGE COVER
3208676 Phoenix Contact 147220 2016+ FLANGE COVER Unitronix Electronics Limited
3208676 Phoenix Contact 288250 2016+ FLANGE COVER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3208676 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
0387106909 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
346-83-146-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold