Location : Home > B > B82468A4152M
B82468A4152M
Share on FacebookShare on Facebook
B82468A4152M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B82468A4152M ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B82468A4152M INDUCTOR POWER 1.5UH 1.70A SMD 57839 EPCOS 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AOI403 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 30V 15A TO251A